DARWIN Black austrálsky kožený klobúk

Nový produkt

Austrálsky kožený klobúk

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

Výrobca
Kakadu

119,90 € s DPH

Detaily

Austrálsky kožený klobúk Darwin

Klobúk Darwin je veľmi ľahký a svojím elegantným ozdobným pleteným opaskom z pravej kože veľmi charizmatický klobúk. Široká krempa chráni pred vetrom a priamym slnkom.

Impregnovaná klokanej kože je odolná proti nepriazni počasia. Je vybavený praktickými vetracími očkami pre jednoduché odvetranie v horúcich dňoch.

Klokanej kože nie je len ľahké a funkčné, je niekoľkonásobne pevnejšie a odolnejšie než koža hovädzie.

Tabuľka veľkostí

VEĽKOSŤ OBVOD HLAVY CEZ ČELO V CM
S 55
M 57
L 59
XL 61
XXL 63

Tabuľka veľkostí je len orientačná. Klobúky nie sú vyrobené s presnosťou na mm a jednotlivé kusy sa môžu veľkostne líšiť.

Ak máte možnosť obvod hlavy zmerať, uveďte nameranú hodnotu s presnosťou na mm do poznámky v objednávke. Pri vybavovaní objednávky sa budeme držať Vami namerané hodnoty a odošleme presne Vašu veľkosť.

Ako určiť veľkosť klobúku?
Najjednoduchším spôsobom, ako zistiť veľkosť hlavy, je odmerať si ju krajčírskym metrom. Merajte vždy okolo hlavy nad ušami, v miestach, kde budete chcieť klobúk nosiť. Meranie opakujte niekoľkokrát, okolo najširšej časti hlavy. Meter príliš neuťahujte.

Väčšia veľkosť klobúka sa dá jednoducho upraviť na menšie vložením slabého korkového pásku, molitanu alebo podobného materiálu pod potné pások.

V objednávke odporúčame do poznámky uviesť Vašu presnú veľkosť v cm (s presnosťou na mm). Vyhnete sa tak prípadnej výmene veľkosti.

Z dôvodu ručnej výroby sa môžu jednotlivé kusy mierne veľkostne líšiť. Veľkosť klobúku pre Vás zmeriame špeciálnym meradlom a zašleme Vám Vami nameranú veľkosť.

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: