MURRAY Brown austrálsky kožený klobúk Zväčšiť

MURRAY Brown austrálsky kožený klobúk

Nový produkt

Austrálsky kožený klobúk

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

Výrobca
Equistyle

59,90 € s DPH

Detaily

Austrálsky kožený klobúk MURRAY

Murray je klobúk klasického tvaru.Klobouk je vybavený otvormi pre ľahké odvetranie v horúcich dňoch. Má zdobenie pleteným opaskom z pravej brúsenej kože.

Hovädzie impregnovaná koža je odolná počasie.

Tabuľka veľkostí

VEĽKOSŤ OBVOD HLAVY CEZ ČELO V CM
S 54-55
M 56-57
L 58-59
XL 60-61
XXL 62-63

Tabuľka veľkostí je len orientačná. Klobúky nie sú vyrobené s presnosťou na mm a jednotlivé kusy sa môžu veľkostne líšiť.

Ak máte možnosť obvod hlavy zmerať, uveďte nameranú hodnotu s presnosťou na mm do poznámky v objednávke. Pri vybavovaní objednávky sa budeme držať Vami namerané hodnoty a odošleme presne Vašu veľkosť.

Ako určiť veľkosť klobúku?
Najjednoduchším spôsobom, ako zistiť veľkosť hlavy, je odmerať si ju krajčírskym metrom. Merajte vždy okolo hlavy nad ušami, v miestach, kde budete chcieť klobúk nosiť. Meranie opakujte niekoľkokrát, okolo najširšej časti hlavy. Meter príliš neuťahujte.

Väčšia veľkosť klobúka sa dá jednoducho upraviť na menšie vložením slabého korkového pásku, molitanu alebo podobného materiálu pod potné pások.

V objednávke odporúčame do poznámky uviesť Vašu presnú veľkosť v cm (s presnosťou na mm). Vyhnete sa tak prípadnej výmene veľkosti.

Z dôvodu ručnej výroby sa môžu jednotlivé kusy mierne veľkostne líšiť. Veľkosť klobúku pre Vás zmeriame špeciálnym meradlom a zašleme Vám Vami nameranú veľkosť.

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: