SOAKA BREEZE Brown austrálsky klobúk

Nový produkt

Austrálsky klobúk

Viac detailov

Dodacia lehota 1 - 2 týždne

Výrobca
Kakadu

34,90 € s DPH

Detaily

Austrálsky klobúk Soaka Breeze

Soaka Breeze je vzdušný klobúk z mikrovlákna. Ideálne do horúceho počasí.Klobouk môžete namáčať v horúcich dňoch do vody a nosiť mokrý na hlave, možno ho zmuchlat a znova nadobudne pôvodný tvar. Klobúk je vybavený praktickými vetracími očkami pre jednoduché odvetranie v horúcich dňoch. Ozdobený pleteným opaskom a šnúrkou pod bradu.

Tabuľka veľkostí

VEĽKOSŤ OBVOD HLAVY CEZ ČELO V CM
S 54-55
M 56-57
L 58-59
XL 60-61
XXL 62-63

Tabuľka veľkostí je len orientačná. Klobúky nie sú vyrobené s presnosťou na mm a jednotlivé kusy sa môžu veľkostne líšiť.

Ak máte možnosť obvod hlavy zmerať, uveďte nameranú hodnotu s presnosťou na mm do poznámky v objednávke. Pri vybavovaní objednávky sa budeme držať Vami namerané hodnoty a odošleme presne Vašu veľkosť.

Ako určiť veľkosť klobúku?
Najjednoduchším spôsobom, ako zistiť veľkosť hlavy, je odmerať si ju krajčírskym metrom. Merajte vždy okolo hlavy nad ušami, v miestach, kde budete chcieť klobúk nosiť. Meranie opakujte niekoľkokrát, okolo najširšej časti hlavy. Meter príliš neuťahujte.

Väčšia veľkosť klobúka sa dá jednoducho upraviť na menšie vložením slabého korkového pásku, molitanu alebo podobného materiálu pod potné pások.

V objednávke odporúčame do poznámky uviesť Vašu presnú veľkosť v cm (s presnosťou na mm). Vyhnete sa tak prípadnej výmene veľkosti.

Z dôvodu ručnej výroby sa môžu jednotlivé kusy mierne veľkostne líšiť. Veľkosť klobúku pre Vás zmeriame špeciálnym meradlom a zašleme Vám Vami nameranú veľkosť.

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: