Dámske tričká

Dámske tričká značiek Desigual, Levis a iQ Company.

Dámske tričká 75 produkty

Podkategórie

 • DESIGUAL dámske tričká

  Dámske tričká značky Desigual sa líšia od ostatných na prvý pohľad. Každučký kúsok v sebe nesie majstrovské dielo, v ktorom sa snúbia netradičné technológie, materiály a výtvarné techniky. Jednotlivé kúsky perfektne oživia a podčiarknu akýkoľvek outfit. Značka Desigual sa vyznačuje tradičným Španielskym patchworkovým štýlom, pestrofarebnými kúskami a netradičnými materiálmi a kombináciami farieb.

 • LEVIS dámske tričká

  Originálne, štýlové a vysoko kvalitné dámske tričká legendárnej značky Levis.

 • iQ COMPANY dámske tričká

  Dámske UV tričká iQ Company, ideálne pre všetky outdoorové aktivity a cestovanie. Perfektný strih a vysoko pružný materiál zaisťuje optimálnu voľnosť pohybu a vysoký komfort pri nosení. trvalá ochrana proti UV žiareniu UPF50 +

 • Dámske športové UV tričká

  Dámske UV športové tričká iQ Company s vysokým UV faktorom.
  iQ - Company je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu lycrových tričiek a šortiek s najvyššou možnou UV ochranou proti slnečnému žiareniu.
  Kvalita je prioritou pre všetky produkty značky iQ - Company a preto sú pri výrobe používané vysoko kvalitné materiály s najvyšším možným UV faktorom. Všetky výrobky značky iQ-Company sa vyznačujú dlhou životnosťou a budú Vám slúžiť mnoho rokov.

 • Dámske tričká výpredaj

  Výpredaj dámskych značkových tričiek za super ceny.

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 75 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 75 položiek